NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI

Rok 1998 to przełomowy czas dla polskiego rynku szkła i kryształów. Nie bez powodu ta data pokrywa się z datą założenia Firmy Handlowej Sabipol. Od prawie dwóch dekad zaopatrujemy klientów w artykuły najwyższej jakości. Naszym celem jest dotarcie zarówno do odbiorców detalicznych, jak i hurtowych.

ZAUFANIE

W ciągu niespełna 20 lat staliśmy się najbardziej rozpoznawalnym importerem i dystrybutorem szkła żaroodpornego i kryształów w całym kraju. Nasze produkty trafiają do znanych sklepów sieciowych, co potwierdza tezę, że zaufało nam już tysiące klientów.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Korzystając z naszej oferty, masz gwarancję, że otrzymasz oryginalne artykuły prosto od naszych producentów.

FACHOWA OBSŁUGA

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas niezwykle istotna, dlatego zapewniamy obsługę o najwyższych standardach. Nasi konsultanci pomogą Ci na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia. Dzięki wnikliwej analizie rynkowej przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

STAWIAMY NA ROZWÓJ

Poza tradycyjnym sklepem prowadzimy rozbudowaną sieć sprzedaży online. Korzystamy z popularnych platform internetowych. Nasze produkty znajdziesz między innymi na allegro.pl, ebay.pl oraz sklep.sabipol.pl i hurtownia.sabipol.pl.